Dostępne samochody

Mazda3 2017
Projektujemy samochody z myślą o dostarczeniu kierowcy tradycyjnego japońskiego doświadczenia Jinba Ittai (jedności jeźdźca z wierzchowcem). Już pierwsze dźwięki silnika Mazdy 3 zapowiadają, że będzie to niezapomniana podróż. Nie ważne dokąd, zawsze znajdziesz powód, by pojechać własną drogą.

STYLIZACJA
KODO – DUSZA RUCHU
Mazda3 wyróżnia się spośród całej reszty wyglądających tak samo samochodów. Zawdzięcza to stylizacji Kodo – Dusza Ruchu, inspirowanej sylwetkami drapieżnych kotów.
TECHNOLOGIE
SKYACTIV
Na przełomowe technologie SKYACTIV składają się superwydajne silniki o niskim spalaniu, lekkie i bezpieczne nadwozia oraz zawieszenia dające frajdę z jazdy.
i-ACTIVSENSE
SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA
Zaawansowane systemy bezpieczeństwa czynnego są jak dodatkowe zmysły, pozwalające w porę wykrywać zagrożenia na drodze aby zapewnić Ci bezpieczną podróż.

DESIGN
Całkowicie nowy język projektowy KODO Muskularne nadkola i drapieżny styl.
KOMFORT
Duża przestrzeń dla pasażerów dzięki rozstawowi osi 270 cm oraz wspaniale zestrojone zawieszenie.

INNOWACYJNOŚĆ
Przełomowe technologie SKYACTIV zaprojektowane przez Mazdę: silniki, nadwozia, podwozia, skrzynie biegów.
INTERAKTYWNOŚĆ
Interaktywna komunikacja z poziomu pokładowego systemu rozrywki. Dostęp do serwisów społecznościowych, SMS i wiele innych.

OSZCZĘDNOŚĆ
Oszczędność paliwa dzięki systemowi i-ELOOP (odzyskiwanie energii podczas hamowania) oraz i-STOP (wyłączanie silnika na postoju).
BEZPIECZEŃSTWO
Aktywne systemy bezpieczeństwa. Wysokie bezpieczeństwo bierne Najwyższy możliwy wynik w teście EURO NCAP.Celem Mazdy jest tworzenie emocjonalnego związku między samochodem a kierowcą analogicznego do więzi między jeźdźcem a koniem. Rezultatem jest lepsza dynamika, szybkość reakcji pojazdu oraz - przede wszystkim - niespotykana przyjemność prowadzenia.

"Prowadząc Mazdę, nigdy nie jesteś sam.
Samochód i kierowca w doskonałej harmonii."